Lepší start
pro miminka

Webkamery - sledujte vaše miminko

Nový kamerový systém jsme do praxe implementovali jako první novorozenecké oddělení v Praze. Pomáhá rodičům být blíž svým dětem i v době, kdy s nimi nemohou být na oddělení. Díky celkem 31 kamerám mají rodiče v domluvou denní dobu pomocí hesla přístup k online vysílaní, kde mohou svého malého hrdinu živě sledovat. Pořízeno v roce 2018 a následně v roce 2022. Nákup kamerového systému financoval Nadační fond N ve spolupráci se společnostmi O2 a NetRex.

Monitory dechu BabySense

      Je určen k detekci dechových nepravidelností a zástav dechu (tzv. apnoe). Monitor dechu je v současné době jedinou účinnou pomůckou v boji proti syndromu náhlého úmrtí SIDS u dětí v období prvního roku jejich života. Poskytuje neustálou kontrolu dýchání prostřednictvím světelného ukazatele.

 

Hnízdečka a zavinovačky

Nádherná hnízda a zavinovačky, které na oddělení využíváme, mají miminkům dopřát stejně příjemné pocity jako mateřské objetí, při usínání pomáhají vytvořit pocit klidu, pohodlí a bezpečí a zajišťují jim krásné sny a ničím nerušený spánek. Mimo jiné je materiál, ze kterého jsou vyrobeny, opatřen antibakteriální prací úpravou, kterou na oddělení oceňujeme. 

 

Představitelé Nadačního fondu N většinou působí přímo na oddělení. Proto bezprostředně vidí, co by našim bojovníkům i jejim rodičům usnadnilo život. Už jsme toho spoustu pořídili a máme další plány.

Abychom poskytli co nejlepší služby, používáme technologie, jako jsou soubory cookie, k ukládání a/nebo přístupu k informacím o zařízení. Souhlas s těmito technologiemi nám umožní zpracovávat osobní údaje. Své nastavení můžete spravovat.