KAŽDÉ 12. DÍTĚ SE NARODÍ PŘEDČASNĚ

Podívejte se, v čem je Neonatologické centrum ve FN Motol výjimečné, a jak pomáhá těm nejkomplikovanějším případům z celé naší republiky. Podívejte se na naše video.

PROČ JE POTŘEBA VAŠÍ POMOCI?

Seznamte se, na jaké nestandardní prostředky a nástroje veřejný systém nepřispívá, přesto jsou však potřebné a mimořádně zlepšují komfort a prostředí na oddělení.

ZŮSTAŇTE S NÁMI V KONTAKTU

Většina našich dárců a dobrovolníků za sebou mají nelehkou zkušenost s nedonošeným či jinak zdravotně indikovaným miminkem. Zůstaňte v kontaktu s rodiči a zdravotníky, kteří tuto zkušenost sdíleli s námi!

Nedopiknik 2022

V neděli 11. září 2022 proběhnul v prostorách dětského hřiště v areálu FN Motol již XIV. ročník Nedopikniku. I přes občasné dešťové kapky jsme si den moc užili.

Děkujeme všem za účast. 

Poděkování patří všem sponzorům a podporovatelům, bez kterých by se akce nemohla uskutečnit a také úžasné Míše Maurerové, která nás celým odpolednem provázela.

Budeme se těšit na setkání zase přístí rok:-)

 

Abychom poskytli co nejlepší služby, používáme technologie, jako jsou soubory cookie, k ukládání a/nebo přístupu k informacím o zařízení. Souhlas s těmito technologiemi nám umožní zpracovávat osobní údaje. Své nastavení můžete spravovat.