Zlepšování prostředí
na oddělení

Nadační fond N financuje různé potřebné vybavení oddělení, které slouží personálu i rodičům

Panda

Panda je integrovaná resuscitační jednotka, která svojí konfigurací pomáhá šetřit čas v nejdůležitější moment porodu předčasně narozeného novorzence a jeho poporodní adaptace. Její součástí je ventilační podpora CPAP s oxygenoterapií a monitorem vitálních funkcí. Díky kompatibilitě s výhřevnými lůžkami je možné na ně resuscitační jednotku připojit, čímž se výrazně zjednodušuje přesun novorozence na oddělení a zároveň se s už tak křehkými dětmi mnohem méně manipuluje.Pořízeno s příspěvkem fondu v roce 2018.

 

 

 

Nábytek do sesterny

V sesternách a zázemí pro zaměstnance Nadační fond N pravidelně každoročně přispívá k obnovení a renovaci vybavení. Jde o mobilář typu nábytek, skříňky, židle a další podobné předměty, které našemu obětavému personálu umožňuje lépe vykonávat svou práci.

 

 

 

 

Vybavení na oddělení

Nadančí fond N se podílí na zlepšování vybavení oddělení, včetně pokojů pro maminky, zázemí pro maminky a společných prostor. Jedná se o široké spektrum předmětů a vybavení, včetně židlí, skříněk, rolet, vybavení kuchyňky, rekonstrukční práce a podobně. V roce 2018 jsme téžpřispěli na nákup klimatizačních jednotek na oddělení. Řádově fond ročně na tyto účely přispívá ve statisících korun (detaily viz výroční zpráva). Díky tomu všemu je prostředí na našem oddělení o poznání hezčí a jak pro personál, tak i pro maminky, mnohem příjemnější.Ve vybraných oknech na našem oddělení máme díky společnosti Respilon Česká republika nainstalované speciální ochranné sítě s membránou RESPILON. Ta obsahuje nanovlákna, která zachycují stále častější smog, stejně jako prach, pyl i ostatní nebezpečné částice a alergeny z vnějšího prostředí. I při otevřeném okně tak můžeme dýchat čistý vzduch bez rizika podráždění dýchacích cest či alergických reakcí.

Abychom poskytli co nejlepší služby, používáme technologie, jako jsou soubory cookie, k ukládání a/nebo přístupu k informacím o zařízení. Souhlas s těmito technologiemi nám umožní zpracovávat osobní údaje. Své nastavení můžete spravovat.