Zvyšování
kvalifikace personálu

Jsme si vědomi obrovské zodpovědnosti, kterou máme my i naši kolegové za svěřené pacienty. Nadační fond N přispívá na různá školení a další aktivity tak, aby náš personál zůstal odborně na výši.

Školení pro laktační poradkyně

Mateřské mléko je nesmírně důležité pro donošeného novorozence a kojence, stejně tak jako pro předčasně narozené dítě. V mateřském mléku se dítěti předávají protilátky a další prospěšné složky, které usnadňují trávení a jsou pro něj „šité na míru“. U předčasně narozeného dítěte ho navíc ochraňují od závažných stavů jako např. nekrotizující enterokolitida. Aby maminky, které u nás porodí, měly co nejjednodušší začátek s kojením a péči o miminka, jsou naše sestry školené v laktačním kurzu, kde se zdokonalují v technice, různých polohách kojení vhodných i pro předčasně narozené děti nebo dvojčata a taky v manuální stimulaci laktace a odsávání. Nadační fond N přispívá a nadále plánuje přispívat na toto školení.

Školení a účast na odborných konferencích

Podle potřeby plánujeme podpořit školení a účasti na odborných konferencích (poplatek za konferenci, cestovní náklady) pro personál našeho oddělení.

 

 

Abychom poskytli co nejlepší služby, používáme technologie, jako jsou soubory cookie, k ukládání a/nebo přístupu k informacím o zařízení. Souhlas s těmito technologiemi nám umožní zpracovávat osobní údaje. Své nastavení můžete spravovat.